Háčkování = zábava, smích a kreativita

Zpět na výpis článků23.4.2024Blanka Novotná

Nedávno jsme se ponořily do světa háčkování s jedním jasným cílem: vytvořit multifunkční tašku, která nejenom, že bude praktická, ale i stylová. Navíc jsme chtěly být šetrné k přírodě, a tak jsme použily na výrobu klubíčka ze starých triček.  A musíme říct, že to byla nejenom zábavná, ale i neuvěřitelně příjemná zkušenost, která nám přinesla spoustu smíchu a nových dovedností.

My, Kateřina Karkulíková a Ivana Jarošová, obě zapálené nadšenkyně háčkování, jsme se chopily háčků a připravily se na dobrodružství. A co víc, celé toto dobrodružství zachytilo naše video, které dokumentuje každý krok naší cesty k dokonalé háčkované tašce.

Ale nebylo to jenom o háčkování. Každý šikovný tah háčku byl doprovázen veselými historkami a nečekanými událostmi, které nás rozesmály. Zároveň jsme se však učily novým technikám a trikům, které jsme ihned aplikovaly na naše dílo. Celý proces byl plný radosti a spontánních okamžiků, které nás ještě více sblížily a učinily naši tvůrčí cestu nezapomenutelnou.

A jaký byl výsledek naší práce? Naše multifunkční taška, kterou jsme vytvořily s láskou a úsilím, se stala skutečným klenotem. Abychom to oslavily, pozvaly jsme naši kamarádku Báru Kličkovou, aby se stala modelkou naší zbrusunové tašky. Její spontánní přístup a radost z nového kousku byly nakažlivé a udělaly z našeho projektu ještě větší zážitek.

Takže pokud máte chuť na trochu zábavy, smíchu a tvůrčího vyjádření, háčkování je pro vás to pravé. Ponořte se do toho s přáteli a užijte si nejenom krásu vytváření, ale i radost z každého smíchu a nového poznání.

Kateřina Karkulíková a Ivana Jarošová - žákyně domova mládeže

© 2024, Domov mládeže a školní jídelna Pardubice – všechna práva vyhrazena