Pravidelná zájmová činnost

Zájmová činnostKategorieDen / DatumČasBudovaMístoVychovatel
PosilovnaSport a zdravý životní stylPondělí16:00 – 18:00APosilovnaDenis Behina DiS.
Kurz sportovních a rekondičních masážíSport a zdravý životní stylPondělí19:30 – 20:30CKlubovna 1. patroVladimíra Skálová
Kroužek badmintonuSport a zdravý životní stylPondělí19:30 - 20:30CTělocvičnaVěra Staříková
Posilování, cvičeníSport a zdravý životní stylPondělí16:30 - 18:00BPosilovnaIvana Čencová
PlaváníSport a zdravý životní stylPondělí19:00 – 21:00AquacentrumPardubicePavlína Vlčková, Mgr. Nadija Fedorčuk, Bc. Vladimír Šmahel
KulečníkSport a zdravý životní stylPondělí, Úterý, Středa, ČtvrtekDle dohodyAKlubovna 3. patroPavlína Vlčková, Jana Shehada
Hudební kroužek Hudba a tanecPondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek15:00 – 19:00BHudebna – suterénPavel Hlaváček
KeramikaVýtvarná a kreativní činnostPondělí, Úterý, Středa, ČtvrtekDle dohodyBSuterén – dílnaJana Shehada
Knihovna Příprava na vyučováníPondělí, Úterý, Středa, ČtvrtekDle dohodyBKnihovna suterén, Klubovna 1. patroLenka Krčmářová
Anglický jazyk Příprava na vyučováníPondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Dle dohody19:00 – 20:00CVychovatelnaBc. Marcela Nosálová
Anglický jazykPříprava na vyučováníPondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Dle dohodyDle dohodyAKlubovna 2. patroBc. Eliška Pechová
Šití – úprava oděvůVýtvarná a kreativní činnostPondělí, Úterý, Čtvrtek15:00 – 18:00AKlubovna 3. patroJana Shehada
Výuka hry na elektrickou kytaru - Hudba a tanecPondělí, Čtvrtek17:00 - 18:00BHudebnaPavel Hlaváček
ŠachySport a zdravý životní stylPondělí, Čtvrtek16:00 – 17:30BKlubovna 2. patroJiří Novák
Prezentační a komunikační dovednostiPříprava na vyučováníPondělí, Dle dohodyDle dohodyAKlubovna 2. patroBc. Ilona Kučerová
Spontánní tanecHudba a tanecÚterý18:30 – 19:30CMC klubPetra Dvořáková
Dramatický kroužek Kultura - film, divadloÚterý19:30 – 21:00CMC klubIvana Čencová, Vladimíra Skálová
Ruční a tvořivé práce (háčkování, pletení, apod.)Výtvarná a kreativní činnostÚterý19:30 - 20:30CKlubovna v přízemíLadislava Sommerová
Klub zábavné logiky a deskových herVýtvarná a kreativní činnostÚterý17:00 – 20:00CVychovatelna 3. patroBc. Marcela Nosálová, Blanka Novotná
Klub 3D tisku a robotikyVýtvarná a kreativní činnostÚterý18:00 – 20:00BIT dílna, suterénPavel Hlaváček
Francouzský jazykPříprava na vyučováníÚterý17:00 – 18:30AKlubovna č. 18Mgr. Bc. Alena Krabcová
PosilovnaSport a zdravý životní stylÚterý17:00 - 18:00APosilovnaBc. Jana Voldánová
JógaSport a zdravý životní stylÚterý19:30 - 20:30CTělocvičnaMgr. Nadija Fedorčuk
Volejbal Sport a zdravý životní stylÚterý18:00 – 19:00CZŠ Staňkova Hřiště DM TělocvičnaDaniel Šír, Věra Staříková
Logické hry, sudokuPříprava na vyučováníÚterý18:00 - 19:00BKlubovna 1. patroBc. Dagmar Musilová
FlorbalSport a zdravý životní stylÚterý19:00 – 20:00ZŠ SalesiániTělocvičnaPavlína Vlčková
Klub studiového nahrávání Hudba a tanecÚterý, Středa, Čtvrtek18:00 – 20:00BNahrávací studio - suterénPavel Hlaváček, Bc. Roman Pachovský
Kondiční cvičení pro dívkySport a zdravý životní stylÚterý, Čtvrtek17:30 – 18:30BPosilovnaDenis Behina DiS.
Anglický jazykPříprava na vyučováníÚterý, ČtvrtekDle dohodyAVychovatelnaBc. Ilona Kučerová
Český jazykPříprava na vyučováníÚterý, ČtvrtekDle dohodyAVychovatelnaBc. Ilona Kučerová
ŠipkySport a zdravý životní stylÚterý, Čtvrtek, Dle dohody19:00 - 20:00B Klubovna 2. patroJana Seidlová
Poradna pro pedagogické pracovníky, žáky a studenty domova mládežePrimární prevence v oblasti rizikového chováníÚterý, Dle dohody19:00 – 21:00AVychovatelna v přízemíBc. Jana Voldánová
Kruhový tréninkSport a zdravý životní stylStředa19:30 – 20:30CKlubovna suterén Ladislava Sommerová
Kondiční chůze Sport a zdravý životní stylStředa18:00 – 20:00APardubiceBc. Eliška Pechová
Kurz masážíSport a zdravý životní stylStředa18:30 – 19:30CKlubovna 1. patroIvana Čencová
Kreativní kroužekVýtvarná a kreativní činnostStředa17:00CKlubovna 1. patro Vladimíra Skálová
Hrajeme spolu Výtvarná a kreativní činnostStředaDle dohodyBKlubovna 1. patro Monika Vachková
PosilovnaSport a zdravý životní stylStředa16:00 - 18:00BPosilovnaDenis Behina DiS., Bc. Jana Voldánová
Šachový turnaj mezi žáky budov A,B,CSport a zdravý životní stylStředa16:00 - 18:00BKlubovna 2. patroJiří Novák
Divadelní klub - činohraKultura - film, divadloStředa19:30 - 21:30BStudentský klubPavel Hlaváček
Jóga Sport a zdravý životní stylStředa18:00 - 19:00C TělocvičnaMgr. Nadija Fedorčuk
Futsal Sport a zdravý životní stylStředa20:00 – 21:00ZŠ SalesiániTělocvičnaPavlína Vlčková
Čtenářský klubKultura - film, divadloČtvrtek17:00 - 18:00CKlubovna 3. patroBc. Marcela Nosálová
Úprava venkovního prostředíŽivotní prostředíČtvrtekDle potřebyA, B, CVenkovní úseky DMDaniel Šír, Lenka Krčmářová, Bc. Marcela Nosálová
Stravovací komise žáků a studentů DM Domovní rada - stravovací komiseČtvrtek19:30CHudební klub - poslední čtvrtek v měsíciBc. Roman Pachovský, Bc. Marcela Nosálová
Domovní rada žáků a studentů DM Domovní rada - stravovací komiseČtvrtek19:30CHudební klub - poslední čtvrtek v měsíciBc. Roman Pachovský, Bc. Marcela Nosálová
Kvízové soutěžePříprava na vyučováníČtvrtek18:00 - 19:00CVychovatelna 3. patroBc. Marcela Nosálová, Blanka Novotná
PosilovnaSport a zdravý životní stylČtvrtekDle dohodyAPosilovnaBc. Jana Voldánová
Soft tenisSport a zdravý životní stylČtvrtek18:00 - 19:30CTělocvičnaMgr. Nadija Fedorčuk
Kroužek badmintonuSport a zdravý životní stylČtvrtek19:30 - 20:30CTělocvičnaLadislava Sommerová
Kurz masážíSport a zdravý životní stylČtvrtek19:30 - 20:30CKlubovna 1. patroIvana Čencová
Multimediální a fotografický klubVýtvarná a kreativní činnostČtvrtek18:00 - 21:00BFotoateliér, suterénPavel Hlaváček, Bc. Jana Voldánová
VolejbalSport a zdravý životní stylČtvrtek18:00 – 19:00ZŠ Staňkova, Ctělocvična, hřiště DM Věra Staříková, Daniel Šír
Výuka hry na akustickou kytaru pro začátečníkyHudba a tanecDle dohody19:00 – 20:00BKnihovna - suterénBc. Roman Pachovský
Výuka hry na bicí nástroje pro začátečníkyHudba a tanecDle dohodyDle dohodyBHudební zkušebnaBc. Roman Pachovský
Výuka zpěvu (moderní, klasický) Hudba a tanecDle dohodyDle dohodyBHudebna - suterénDenis Behina DiS.
Základy grafiky PCVýtvarná a kreativní činnostDle dohody19:00 – 21:00AVychovatelnaDaniel Šír
Kreativní klubVýtvarná a kreativní činnostDle dohodyDle dohodyCKlubovna 1. patroPetra Dvořáková
Stolní hryVýtvarná a kreativní činnostDle dohodyDle dohodyAKlubovna 3. patroJana Shehada
Ekocentrum Pardubice Životní prostředíDle dohodyDle dohodyCEkocentrum PaletaBc. Marcela Nosálová
Český jazyk Příprava na vyučováníDle dohodyDle dohodyC, BVychovatelnaBlanka Novotná, Lenka Krčmářová
ZeměpisPříprava na vyučováníDle dohodyDle dohodyC, BVychovatelna Blanka Novotná, Lenka Krčmářová
DějepisPříprava na vyučováníDle dohodyDle dohodyC, BVychovatelnaBlanka Novotná, Lenka Krčmářová
Německý jazykPříprava na vyučováníDle dohodyDle dohodyAŘeditelnaMgr. Bc. Alena Krabcová
Anglický jazykPříprava na vyučováníDle dohodyDle dohodyAPřízemí č. 10Kristýna Krpatová
Divadelní klubKultura - film, divadloDle dohodyDle programu VČDVČD Pardubice, Studentský klubPardubice, budova BBc. Eliška Pechová, Eva Komeštíková
Turistika a geocachingSport a zdravý životní stylDle dohodyDle dohodyAPardubiceDaniel Šír

© 2024, Domov mládeže a školní jídelna Pardubice – všechna práva vyhrazena