Pravidelná zájmová činnost

Zájmová činnostKategorieDen / DatumČasBudovaMístoVychovatel
PlaváníSport a zdravý životní stylPondělí19:00 – 21:00AquacentrumPardubicePavlína Vlčková, Mgr. Nadija Fedorčuk, Bc. Vladimír Šmahel
PosilovnaSport a zdravý životní stylPondělí16:00 – 18:00APosilovnaDenis Behina DiS.
Zdravotní cvičení Sport a zdravý životní stylPondělí19:30 – 20:30CHudební klubIvana Čencová
Klub 3D tisku a robotikyVýtvarná a kreativní činnostPondělí18:00 – 20:00BIT dílna, suterénPavel Hlaváček
Právní vědomí a svědomí, základy právaPrimární prevence sociálně patologických jevůPondělí16:00 – 17:30CKlubovna 2. patroMgr. Šárka Gubíková

Nepravidelná zájmová činnost

Zájmová činnostKategorieDen / DatumČasBudovaMístoVychovatel
Kreslení mandalyVýtvarná a kreativní činnostDle dohody17:00CKlubovna 1. patroIvana Čencová
Turnaj ve vědomostním pexesuPříprava na vyučováníDle dohody17:00CKlubovna 1. patroIvana Čencová, Vladimíra Skálová, Petra Dvořáková
Turnaj dvojic v šipkách pro žáky do 15 letSport a zdravý životní styl31.1.2023
Úterý
19:00 - 20:30BKlubovna 2. patro Jana Seidlová, Monika Vachková
Procházka zimními PardubicemiSport a zdravý životní styl6.2.2023
Pondělí
17:00MěstoPardubiceBc. Marcela Nosálová, Blanka Novotná
Turnaj v piškvorkáchSport a zdravý životní styl8.2.2023
Středa
Dle dohodyCKlubovna 2. patroMgr. Šárka Gubíková

Jídelníček

Pondělí 30. ledna
Snídaně
+ přesnídávka
Čaj, mléčný nápoj, chléb, rohlík s luštěninami, pomazánkové máslo, vejce vařené, sýr trojúhelníček (1,3,6,7,11,12)
+ kobliha (1,3,6,7)
Oběd 1
+ svačina
Rybí filé zapečené se sýrem, brambory, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,3,4,7)
+ kompot ovocný
Oběd 2
+ svačina
Námořnické maso, těstoviny, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,1,3,7,12)
+ kompot ovocný
Večeře 1
+ 2. večeře
Vepřový steak, brambory, Americký dresing, nápoj ovocný, voda s citrónem (3,7,9,10,12)
+ ovoce
Večeře 2
+ 2. večeře
Obložená bageta, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,3,6,7,11)
+ ovoce
Úterý 31. ledna
Snídaně
+ přesnídávka
Čaj, mléčný nápoj, chléb, vita rohlík, jarní pomazánka, zelenina směs (1,6,7,11,12)
+ jogurt (7)
Polévka
Česneková polévka s vejcem (1,3,6)
Oběd 1
+ svačina
Milánské špagety, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,1,3,7,12)
+ ovoce
Oběd 2
+ svačina
Kuřecí stehno pečené, brambory, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,6,7,9,10)
+ ovoce
Večeře 1
Kuřecí nudličky na zázvoru, dušená rýže, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,1)
Večeře 2
Caesar salát, vita rohlík, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,3,6,7,11)
Středa 1. února
Snídaně
+ přesnídávka
Čaj, mléčný nápoj, chléb, bulka grunt, Flora porce, džem, šunka, jogurt ovocný, cornflakes (1,1,6,7,11,12)
+ kobliha (1,3,6,7)
Polévka
Zeleninový vývar s kuskusem (1,3,6,9)
Oběd 1
+ svačina
Tvarohové knedlíky s ovocem, nápoj ovocný, voda s citrónem, mléčný nápoj (1,3,7,12)
+ ovoce
Oběd 2
+ svačina
Květák smažený, brambory, Tatarská omáčka, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,3,7)
+ ovoce
Večeře 1
+ 2. večeře
Čevabčiči, brambory, hořčice, cibule, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,3,6,10)
+ jogurt, rohlík (1,7)
Večeře 2
+ 2. večeře
Vitaminový salát(zelí, karot.,hrášek,celer.jogurt), selský rohlík, nápoj ovocný, voda s citrónem (1,3,6,7,9,11,12)
+ jogurt, rohlík (1,7)

Další dny

Virtuální prohlídka DM

© 2023, Domov mládeže a školní jídelna Pardubice – všechna práva vyhrazena